repas kurzy

Začínajúci podnikatelia

Mať svoj biznis pod kontrolou od začiatku je dôležité

kurzy repas

Plánujete v živote podnikať? Viete, že najťažšie na začiatku podnikania je zvládnuť všetko naraz, a to hľadať nových zákazníkov, venovať sa marketingu, správne budovať databázu zákazníkov, vytvoriť web stránku, získavať spätnú väzbu a kontrolovať svoj biznis? kurzy repas

Mať myšlienku a víziu je prvoradé, ale čo ďalej? Ako správne uchopiť svoj biznis na začiatku? Ako získať potrebné informácie pre štart Vášho podnikania? Na tieto otázky dostanete odpoveď na našom rekvalifikačnom kurzekurzy repas

Príďte k nám na bezplatnú konzultáciu a dozviete sa viac. Prečo nevyužiť kurzy repas?

Čo všetko

Vás naučíme?

kurzy repas

Z

Nastavenie vášho biznisu

Z

Ovládanie biznisu cez internet

Z

Získavanie nových zákazníkov

Z

Konzultácie, rady a typy

Z

Nastavenie marketingu pre váš biznis

Z

Pomoc s prihláškou na dotáciu

Máš záujem o viac informácií?

Cloud aplikácie

Ukážeme Vám ako bezplatné aplikácie uľahčia Váš biznis.
Cloudové aplikácie sú čoraz väčším trendom vo svete, no na Slovensku nie.

E - mail

Správne nastavený e -mail je dobrým spoločníkom každého podnikateľa. My Vám vysvetlíme ako na to.

Microsoft Office

Jednotlivé programy balíka Office sú neoddeliteľnou súčasťou každej kancelárie. Ukážeme Vám typy a triky v programoch Office, aby ste si s nimi zjednodušili život.

Vytváranie reportov

Mať kontolu nad biznisom je dnes oveľa dôležitejšie ako v minulosti, pretože konkurencia môže vzniknúť každý deň. Vďaka reportom budete vedieť, či Vaša investícia bola správna, alebo nie.

Databáza zákazníkov

Hodnota Vášho biznisu stojí na kvalitnej databáze zákazníkov. Už dávno nestačí zápisník, ani excel, pretože so zákazníkmi treba pracovať efektívne.

Starostlivosť o zákazníkov

Ukážeme Vám, ako sa správne starať o svojich zákazníkov. Naučíme Vás čo robiť, aby Vás zákazník odporučil alebo vykonal u Vás nákup opätovne.

Získavanie nových zákazníkov

Efektívnym používaním moderných aplikácií si zabezpečíte nových klientov pre Váš biznis. A my Vám vysvetlíme, ako to dosiahnuť.

Live chat

Live chat na webovej stránke je v dnešnej dobe bežným štandardom pri získavaní nových zákazníkov. Naučíme Vás ho správne používať.

Google reklama

Google má mnoho nástrojov na zviditeľnenie Vášho biznisu. Chcete vedieť, ako byť na prvom mieste vo vyhľadávaní?

Facebook reklama

Pre začínajúcich podnikateľov je Facebook prvou databázou s počtom užívateľov 1,7 milióna na Slovensku. Viete ako ich správne osloviť?

Evernote

Efektívna aplikácia pre moderné poznámky, ktoré môžete zdieľať s ostatnými. Vďaka tejto aplikácii sa stane Váš život jednoduchší.

Biznis aplikácie

Využívaním rôznych biznis aplikácií budete mať plnú kontrolu nad svojím biznisom kdekoľvek. Tieto aplikácie Vám ušetria čas aj peniaze.
Máš záujem o viac informácií?
Začíname podnikať – pozor na 8 bodov

Začíname podnikať – pozor na 8 bodov

Začíname podnikať, chceme rozbehnúť vlastný biznis a zarábať sami na seba. Na čo všetko si dať pozor, ak som začínajúci podnikateľ? Čo je potrebné si pripraviť v skorých začiatkoch? Pozorne si prečítajte všetkých 8 bodov a uistite sa, že v nich máte jasno. Vykročme...

prečítajte si viac
Prečo je marketing dôležitý?

Prečo je marketing dôležitý?

Ako sa o ponúkanom produkte či službe ľudia dozvedia? Jednoducho povedané - každá firma potrebuje k svojmu chodu a fungovaniu určitý zisk, ktorý nám produkujú zákazníci. Tak teda prečo je marketing dôležitý? Za ziskom a tým spojenou úspešnosťou firmy stojí marketing....

prečítajte si viac
Dotácia (príspevok) na podnikanie

Dotácia (príspevok) na podnikanie

dotácia na podnikanie Ak plánujete začať podnikať a ste momentálne na Úrade práce, máte možnosť získať príspevok na podnikanie až do výšky 4 791,40€. Ako? To sa dočítate v nasledujúcom článku. Vedeli ste, že štát vám vie pomôcť pri rozbehnutí podnikania? Asi každý...

prečítajte si viac

Potrebujete viac informácií o repas kurze?
Neváhajte nás kontaktovať.

Zaujal vás náš repas kurz?
Vyplnte prihlášku a budeme vás kontaktovať.