Ahojte volám sa Petra a mám 37 rokov. Pred pár mesiacmi som sa rozhodla, že chcem podnikať. Počula som už niečo o tom, že Úrad práce dáva dotácie pre začínajúcich podnikateľov, tak som sa tam išla zahlásiť. Bolo to tam dosť otrasné ako si ma “pohadzovali” z jedných dverí do druhých. Ale na niečo dobré to predsa len bolo. Ako som čakala pred tými druhými dverami zbadala som na nástenke A4 plagátik na ktorom ma zaujal nadpis ZAČÍNAJÚCI PODNIKATELIA. Pod tým bolo napísané: Príď k nám na kurz naučíme ťa pracovať s dokumentami v cloude (Office 365, Google aps). Navyše získaš potrebnú prax a základy online marketingu. Budeš ovládať facebook kampane, emailové kampane….

To akokeby mi z neba spadlo 🙂 Najviac sa mi páčilo (o čom som ani netušila), že si budem môcť riešiť všetko cez mobil, nebudem musieť otvárať notebook každý večer, ťukať do tabuliek a tráviť večere pri počítači…
Našťastie sa rekvalifikačný kurz nebil s dotáciou, mohla som absolvovať kurz a potom si požiadať o dotáciu. Po prvom pohovore so Slavom som sa len uistila, že to je to čo potrebujem.  Kurz mi zbehol veľmi veľmi rýchlo a každý deň som sa tam naučila niečo nové, aj keď som bola medzi prvými, ktorí dvihli ruku pri otázke kto ovláda Excel, hneď ako sme s ním začali som to chcela odvolať 🙂

 

Vo Worde také niečo ako nadpisy som vôbec netušila na čo je 🙂 A to som si tiež myslela, že ho ovládam. A ďalšie pre mňa (budúcu podnikateľku) veľmi dôležité veci ako facebook a instagram, ktorým sme sa venovali nie všeobecne, ale presne na moju budúcu firmu. Čiže vytvorili sme Facebookovú stránku AQUAKIDS Petra Rozmusova, ktorú sme prepojili s instagramom.

No a najdôležitejšia vec pre mňa momentálne je Podio, s ktorým sme sa aj so super teamom Slavom, Ďurim, Karolom a Palom “pohrali”. Mám v ňom super databázu klientov a veľmi uľahčenú prácu do budúceho podnikania. Ja nebyť tohto rekvalifikačného kurzu vo firme Crewnet, by som išla podnikať s jednou A4, na ktorej by som mala tabuľku, do ktorej by som ani vlastne nevedela čo dať.

Veľmi sa za všetko chcem touto cestou poďakovať hlavne Slavovi a Ďurimu. ĎAKUJEM a všetkým, ktorí chcú začať podnikať to vrelo doporučujem.

Máš záujem o viac informácií?