repas kurzy repas kurzy repas kurzy repas kurzy repas kurzy repas kurzy repas kurzy repas kurzy repas kurzy repas kurzy 

repas kurzy

V minulosti bolo hlavnou úlohou asistentky odosielanie pošty, vybavovanie telefonátov, vystavenie faktúr a robenie kávy. Ale dnešná doba vyžaduje od asistentky oveľa viac. Keďže už veľa firiem prechádza digitálnou transformáciou tak sa od zamestnancov vyžadujú pokročilejšie počítačové zručnosti.

Moderné firmy využívajú cloudové aplikácie, firemný facebook, starajú sa o svoju webstránku a na tvorenie faktúr používajú šikovné aplikácie. A práve preto asistentka v dnešnej dobe musí ovládať oveľa viac ako kedysi.

 

A čo marketing?

Ak sa bavíme o spravovaní firemného facebooku a webstránky, moderná asistentka musí mať zručnosti aj v tejto oblasti.

Facebook a obsah webstránky veľmi úzko súvisí s marketingom. V podstate každý príspevok na Facebooku či nový článok na stránke vytvára reklamu pre Vašu firmu. Preto by mala moderná asistentka vedieť nastaviť kampaň na Facebooku a hlavne zacieliť skupinu ľudí, ktorým sa daný príspevok zobrazuje.

Celkovo sa dostávame k záveru, že moderná asistentka má byť multifunkčná a zorientovaná vo viacerých oblastiach.

Ak chcete zistiť čo by asistentka mala ovládať vyskúšajte si náš dotazník Dotazník

Všetky tie moderné zručnosti učíme na našom rekvalifikačnom kurze Moderné asistentky.

Máš záujem o viac informácií?

Najčítanejšie články – kurzy vzdelavacie

Freelancer práca: v čom byť odborníkom

Freelancer práca: v čom byť odborníkom

Freelancer práca: čo všetko môžem robiť, ak sa chcem stať nezávislým pracovníkom a podnikať sám na seba? Odpoveď je, že vlastne čokoľvek. Podstatné je byť odborníkom v konkrétnej oblasti, neustále sa vzdelávať a dokázať si pozháňať zákazky na spoluprácu, aby ste mali...

prečítajte si viac
Kto je freelancer alebo novodobé podnikanie?

Kto je freelancer alebo novodobé podnikanie?

Kto je freelancer a čo to je? Aj vy patríte medzi tých, ktorí tento pojem už niekde počuli? Zaujíma Vás, aká je vlastne pracovná náplň takého človeka? Alebo ste mladý, chcete sa týmto smerom uberať, len neviete, kde začať?  Pre mladých ľudí je typické odlíšiť sa od...

prečítajte si viac