Ahojte, volám sa Karol, mám 25 rokov a chcem sa s Vami podeliť o moju skúsenosť s rekvalifikačným kurzom spoločnosti crewnet s.r.o

Približne 3 mesiace som bol evidovaný na úrade práce s vidinou, že robotu si zoženiem ľahko, ale realita je trochu odlišná od toho čo som očakával. Po mnohých neúspešných pohovoroch som už začal byť skeptický, až mi jedného dňa pracovník úradu ponúkol pre mňa bezplatný rekvalifikačný kurz. Nikdy som podobnú skúsenosť nemal a povedal som si, že nikdy nie je neskoro aby som sa naučil niečo nové. Kurz moderné asistentky (digitálnej transformácie firmy a marketingové zručnosti v obchode) mi pripadal názvom lákavý tak som na to pristúpil.

Samotný kurz tvorili zaujímavé prezentácie a zároveň aj praktické úlohy s jednotlivými aplikáciami, s ktorými sme sa učili pracovať. Zaujala ma aplikácia Podio, ktorá predstavuje inovatívne riešenie pre zefektívnenie práce firmy, ktorá si potrebuje evidovať svojich zákazníkov, zautomatizovať pracovné procesy a zlepšiť kolaboráciu medzi zamestnancami. Po pochopení celej aplikácie som schopný previezť firemné databázy a informácie s nimi súvisiace do zjednodušenej a ľahko editovateľnej digitálnej formy.

Mimo iného, keď som mal hocikedy problém s nejakou úlohou, školiteľ nám s ňou s radosťou a trpezlivosťou pomohol, takže rezervy, ktoré som mal už nemám. Najviac si cením, že som sa naučil ako sa tvoria internetové reklamné kampane, či už cez internetové stránky na to určené alebo cez Facebook . Vec, ktorá ma zaujala je vytváranie newsletterov, čo bolo pre mňa osobne zábavné, pretože sa pri tom človek stretne s širokým spektrom editovacích nástrojov, pri ktorých sa môže kreatívne vyhrať.

 

Na záver by som zhodnotil, že vďaka rekvalifikačnému kurzu som schopný byť prínosom pre firmu, pretože dokážem zdigitalizovať firemnú databázu vďaka aplikácií Podio a získať nových zákazníkov efektívnymi kampaňami či už na Facebooku alebo cez newsletter. Ak máte záujem pozdvihnúť portfólio svojich schopností a profesne sa posunúť, jednoznačne odporúčam kurz firmy crewnet s.r.o., pretože podľa mňa je v živote najdôležitejšia skúsenosť a prax a vďaka školiteľom som tieto skúsenosti nabral.

Mňa kurz obohatil a ak chcete aj vy rozšíriť svoje obzory, prihláste sa – môžete len získať.