Rekvalifikačné kurzy a školenia

Všetky naše rekvalifikačné kurzy a školenia sú platené cez projekty RE-PAS a KOMPAS+.

Projekt RE-PAS je zameraný na rekvalifikačné kurzy pre ľudí, ktorí sú evidovaní na Úrade práce a vďaka rekvalifikácii získajú nové zručnosti pre ľahšie získanie pracovného miesta.

Projekt KOMPAS+ je zameraný na kompetenčné kurzy pre ľudí, ktorí sú mladší ako 29 rokov a sú evidovaní na Úrade práce. Po absolvovaní kompetenčného kurzu, by sa títo mladí ľudia mali jednoduchšie uplatniť na trhu práce.

Aké výhody majú rekvalifikačné kurzy a školenia?

Ak si kladiete otázku? Tak si určite na začiatok prečítajte tento článok. Pripravili sme pre vás ako návod a aké výhody prináša rekvalifikačný kurz.
rekvalifikačné kurzy a školenia košice

Naše rekvalifikačné kurzy a školenia

rekvalifikačné kurzy a školenia

Začínajúci podnikatelia

Rozmýšľate nad podnikaním? Na našom kurze vás naučíme najmodernejšie aplikácie pre nastavenie a správu biznisu. Prevedieme vás od kolaboračnej tvorby dokumentov, spravovania databázy zákazníkov, vytvárania emailových kampaní až po online marketing na sociálnych sieťach.
rekvalifikačné kurzy a školenia

Moderné asistentky

Pripravíme vás na prácu administratívneho pracovníka pre modernú firmu. Na našom kurze sa naučíte efektívne plánovanie stretnutí, vytváranie dokumentov a tabuliek s denným reportovaním, spravovanie firemnej facebookovej stránky a šikovné aplikácie pre komunikáciu so zákazníkmi.
rekvalifikačné kurzy a školenia

Freelanceri

Počuli ste o novej forme podnikania na voľnej nohe? Chceli by ste sa stať Freelancerom? Na našom kurze vám ukážeme najčastejšie možnosti ako zarobiť peniaze z pohodlia domova či dovolenky, a to všetko na základe toho, že k vašej práci budete potrebovať len notebook a internet.
rekvalifikačné kurzy a školenia

Marketingový kurz

Chcete sa naučiť marketing? Ako byť prvý na Googli? Ako správne inzerovať na Facebooku? Načíme vás všetky potrebné skúsenosti, ktoré vám zaručia nájsť si prácu a odhalíte tajomstvo marketingu.

Budete ovládať SEO, Google AdWords, Facebook, E-mail marketing a ďalšie nástroje.

Ako fungujú rekvalifikačné kurzy a školenia?

Najčítanejšie články – kurzy vzdelavacie

Freelancer práca: v čom byť odborníkom

Freelancer práca: v čom byť odborníkom

Freelancer práca: čo všetko môžem robiť, ak sa chcem stať nezávislým pracovníkom a podnikať sám na seba? Odpoveď je, že vlastne čokoľvek. Podstatné je byť odborníkom v konkrétnej oblasti, neustále sa vzdelávať a dokázať si pozháňať zákazky na spoluprácu, aby ste mali...

prečítajte si viac
Kto je freelancer alebo novodobé podnikanie?

Kto je freelancer alebo novodobé podnikanie?

Kto je freelancer a čo to je? Aj vy patríte medzi tých, ktorí tento pojem už niekde počuli? Zaujíma Vás, aká je vlastne pracovná náplň takého človeka? Alebo ste mladý, chcete sa týmto smerom uberať, len neviete, kde začať?  Pre mladých ľudí je typické odlíšiť sa od...

prečítajte si viac
Začíname podnikať – pozor na 8 bodov

Začíname podnikať – pozor na 8 bodov

Začíname podnikať, chceme rozbehnúť vlastný biznis a zarábať sami na seba. Na čo všetko si dať pozor, ak som začínajúci podnikateľ? Čo je potrebné si pripraviť v skorých začiatkoch? Pozorne si prečítajte všetkých 8 bodov a uistite sa, že v nich máte jasno. Vykročme...

prečítajte si viac