Rekvalifikačný kurz? Určite áno 

Ste na úrade práce a snažíte sa nájsť si prácu? Alebo ste boli dlhší čas na materskej dovolenke, až ste nakoniec o prácu prišli? Aj to sú osudy ľudí, s ktorými sa stretávame na rekvalifikačných kurzoch.

Uchádzači o prácu v strednom a vyššom veku to dnes nemajú vôbec ľahké. Škola ich naučila už zastaralé veci, väčšinou dlhé roky pracovali pre jednu firmu, ktorá keď začala modernizovať tak ich vyhodila a zrazu sa ocitli na úrade práce. Nie je to vôbec jednoduché zamestnať sa keď má človek napr. 49 rokov. Každý zamestnávateľ na vás pozerá, že už pôjdete čoskoro do dôchodku (áno, 13 rokov je pre mnohých zamestnávateľov čoskoro). V článku ako sa pripraviť na pohovor sme pripravili 6 rád, ktoré vám pomôžu. Prečítajte si ho.

A čo teraz? Má zmysel rekvalifikačný kurz?

Nastal čas naučiť sa niečo nové aby ste boli vhodným zamestnancom pre moderné firmy. Môžete sa učiť samo-štúdiom doma, ale nové technológie a aplikácie je pomerne náročné sa takto naučiť. Inou možnosťou je absolvovať školenie, na ktorom sa tieto moderné technológie naučíte, no takéto školenia bývajú dosť drahé. Poslednou z možností je absolvovať rekvalifikačný kurz, ktorý sa venuje takýmto moderným aplikáciam. Výhodou rekvalifikačného kurzu je, že ho celý hradí úrad práce. rekvalifikačný kurz

Prečo práve absolvovať náš rekvalifikačný kurz?

Náš školiteľ je podnikateľom skoro 10 rokov a počas svojho podnikania nazbieral rôzne skúsenosti v oblasti moderných systémov, ktoré dnes využíva veľa slovenských a zahraničných firiem. Preto celý rekvalifikačný kurz je nastavená tak, aby po jeho absolvovaní ste sa stali plnohodnotným zamestnancom, ktorý prinesie do formy nové efektívne riešenia.

Na školení sa naučíte hlavne ako využiť skúsenosti vo firme, taktiež ako si nájsť rýchlejšie prácu

Viac o našom repas kurze sa dočítate turekvalifikačný kurz

Máš záujem o viac informácií?