kurzy zadarmo

Ahojte, moje meno je Michaela a rada by som sa s Vami podelila o skúsenosti s rekvalifikačným kurzom Moderné asistentky.

Na tento kurz som šla len s málom skúseností a môžem povedať, že som ani netušila ako prospešné to pre mňa
v konečnom dôsledku bude. Som rada, že som ho absolvovala práve tu, pretože celým kurzom sa niesla príjemná atmosféra s priateľským a zároveň profesionálnym prístupom školiteľov, ktorí boli ochotní pomôcť a poradiť s čímkoľvek.

Prečo by ste mali využiť túto príležitosť? kurzy zadarmo

Môžete zaujať svojho budúceho zamestnávateľa. Môžete sa odlíšiť od ostatných uchádzačov a mať lepšie predpoklady získať skvelú prácu. O úspechu v živote a v práci rozhodujú aj iné kritériá ako dosiahnuté vzdelanie či vedomosti z daného odboru. Mnohí iste máte skúsenosť, že prijali do zamestnania práve niekoho, kto ovládal niečo navyše.

 

Vďaka tomuto kurzu som sa naučila vytvárať a pracovať s databázou klientov, vytvárať kampane, reklamy aj newsletter, čím môžem pomôcť firme získavať nových či udržiavať stabilných zákazníkov. Naučila som sa tiež aké sú dôležité vzťahy so zákazníkmi, ako založiť firemnú facebook stránku a ako efektívne propagovať produkty i služby. kurzy zadarmo

kurzy zadarmo

Na rekvalifikačný kurz by ste sa mali prihlásiť ak chcete podnikať alebo už podnikáte a chcete robiť to čo Vás napĺňa lepšie. Práve takýto kurz Vás posunie tým správnym smerom. Využívanie rôznych aplikácií spolu s moderným riešením Podio umožňuje účelnejšie využívať čas a zrýchliť Vašu prácu. Dáva možnosť pracovať s kolegami i klientmi zaujímavým spôsobom. Dnes mnohé veci môžeme zautomatizovať a tým opäť ušetriť čas. V praxi to môžete využiť v akomkoľvek smere, pretože Podio sa dá jednoducho nastaviť podľa vlastných predstáv. kurzy zadarmo

Určite tento kurz odporúčam, obohatí Vás o praktické vedomosti, ktoré viete v živote reálne využiť.

Máš záujem o viac informácií?