Poznáte to…
Jedno ráno sa zobudíte a chcete niečo zmeniť vo svojom živote. Bola som už dlho evidovaná na úrade práce, deti podrástli a muž neustále v šialenom pracovnom tempe a mne zrazu došlo, že je najvyšší čas sa tiež niekam posunúť. No áno, ale s označením žena, 40+, so zaprášenými pracovnými návykmi, som nebola veľmi žiadanou komoditou na trhu práce.
Začala som uvažovať, ktorým kurzom z ponuky úradu práce, by som aspoň trochu pozdvihla atraktivitu mojej osoby, či už ako budúceho zamestnanca alebo potenciálneho živnostníka. Začal sa mi totiž rysovať v hlave celkom zaujímavý podnikateľský plán, ale nápad je jedna vec a vedieť kde začať, je vec druhá.
Lákal ma kurz účtovníctva ale aj kozmetický kurz. Našťastie do mňa vrazil kurz od spoločnosti Crewnet, zameraný pre Začínajúcich podnikateľov. Úplne som netušila do čoho idem a čo chcem, ale môj školiteľ (pohľadný, atraktívny, mladý muž, to len tak mimochodom poznámka pre dámy) ma veľmi rýchlo dostal do stavu absolútneho nadšenia a nebolo to len jeho charizmou ale hlavne odbornosťou, praktickosťou a neskutočnou schopnosťou vtiahnuť účastníka kurzu do celého procesu prestavby jeho schopností.
Už prvá hodina bola pre mňa obrovským zážitkom a prekvapením. Nebol to úvod ako na iných kurzoch či školeniach. Prvá hodina bola jedna lavína presne mierených otázok, ktoré mi urobili úplne jasno v tom, čo vlastne chcem dosiahnuť, kam sa chcem posunúť a ako mi v tom môže pomôcť kurz od spoločnosti Crewnet, v rámci projektu Repas. Nebola to vopred nalinajkovaná šablóna odborných a nudných pojmov ale celý kurz sa prispôsoboval mojim potrebám a schopnostiam chápania.

Postupne mi rástlo počítačové sebavedomie, ktoré samozrejme šlo ruka v ruke aj s mojim súkromným sebavedomím. Tento kurz je fakt topka, ak sa chcete stať odborníkom so širším záberom vo virtuálnom svete.

Máš záujem o viac informácií?