Príbeh Mariky, ktorá absolvovala náš repas kurz

Na základe osnovy repas kurzu som mala veľké očakávania a musím sa priznať, dostala som viac ako som čakala. Digitalizácia v dnešnej dobe ovplyvňuje náš život na každej úrovni. Spoločnosti, ktoré kráčajú s dobou a sú ochotné využiť moderné systémy, dokážu behom krátkeho času ostatných predbehnúť. Zatiaľ je málo takých odborníkov, ktorí majú praktické skúsenosti v oblasti moderných systémov či aplikácií. A rekvalifikačný kurz bol zameraný práve na to, aby sme sa s týmito modernými systémami zoznámili. Aby sme sa im naučili rozumieť, aby sme ich vedeli ich aplikovať vo svojej práci a postupne sa tak stali odborníkmi. Výborným moderným systémom je napríklad Podio.

Počas kurzu Moderné asistentky som si uvedomila, že absolvovaním kurzu sa môžem oveľa rýchlejšie uplatniť na trhu práce. Môžem byť prínosom pre danú spoločnosť, a tým jej ponúknuť určitú pridanú hodnotu. 

 

Na druhej strane môžem využiť získané informácie a vedomosti na založenie vlastného podnikania. žem sa stať nezávislou, riešiť veci samostatne a žiť slobodne.

Každý deň bol pre mňa zaujímavý. Plno nových, kvalitných, zvládnuteľných informácií, veľa praktických príbehov a bezprostrednej komunikácie. Po celý čas bola vynikajúca atmosféra, aj káva :). Školenie bolo vedené školiteľmi, ktorí majú dlhoročné praktické skúsenosti. Majú vlastné podnikanie alebo pracujú v renomovaných spoločnostiach na zaujímavých postoch.

Neučili nás „podľa knižiek, ale učili nás podľa praxe“, tak ako píšu na svojej stránke.

Vrelo odporúčam absolvovať tento kurz, ak máte záujem naučiť sa niečo nové. Pod vedením spomínaných školiteľov, ktorí odvádzajú kvalitnú prácu a majú ku každému profesionálny prístup, sa to jednoznačne oplatí.

Ďakujem pekne a prajem veľa osobných a pracovných úspechov!

Marika, absolventka kurzu

Sledujte aj našu Facebokovú stránku

Odoberajte nové články

* povinné polia