Vďaka REPAS kurzu Košice už môžem byť moderná asistentka

Na úrade práce som bola už pár mesiacov, prezerala ponuky práce, posielala životopis kam sa dalo. No popri tom som chcela posunúť svoje vedomosti na vyššiu úroveň, a preto som začala prezerať rôzne rekvalifikačné kurzy. Mojím zámerom bolo nájsť taký, ktorý by ma bez zaváhania oslovil. Práve REPAS kurz Košice bol tým správnym výberom.

Môj príbeh

V mojom prípade bol výber kurzu jednoznačný – REPAS kurz Košice pod hlavičkou “Moderná asistentka”. Obsah celého kurzu podľa toho, čo je uvedené na príslušnej stránke ma okamžite upútal. Povedala som si “Presne toto som hľadala!”. Neváhala som a zapojila som sa do online chatu, v ktorom som sa dozvedela bližšie informácie ohľadom spomínaného kurzu a hneď na druhý deň ma kontaktoval jeden zo zamestnancov REPAS kurzy Košice. Pozvali ma na prvé osobné stretnutie. Komunikácia bola veľmi rýchla, dozvedela som sa čo je náplňou REPAS kurzov Košice, čím sa na kurze budeme zaoberať, čo sa dozvieme, kedy kurz začína, kedy končí a pod. Podpísala som zmluvu a boli sme dohodnutí.

Aké sú moje pocity, dojmy na REPAS kurzy Košice?

Tento rekvalifikačný kurz splnil moje očakávania! Som veľmi vďačná za všetky cenné poznatky, informácie, modelové situácie, na základe ktorých si viem reálne predstaviť, ako môžem svoju prácu zjednodušiť, zefektívniť a zároveň to nemusí byť vôbec finančne náročné. Tieto informácie mi boli poskytnuté prostredníctvom štyroch školiteľov. Boli veľmi milí, priateľskí, ochotní, nemali problém odpovedať na všakovaké otázky, radi nám stále pomohli a bolo zjavné, že sa v danej problematike vyznajú. Vzhľadom k tomu, že všetci majú svoje pracovné skúsenosti, vedeli nám povedať ako to v praxi vo firmách vyzerá, prebieha, ako sa možno vyvarovať chybám, ako si môžem urýchliť prácu v praxi a najmä akými prostriedkami k zefektívneniu práce dospieť. Každý jeden zo školiteľov mal na starosti svoju časť školenia resp. oblasť rekvalifikačného kurzu. Výhodou školenia bolo aj to, že som bola súčasťou menejpočetnej skupinky a mohli k nám pristupovať individuálne. Podstatou celého REPAS kurzu bolo pochopiť danú problematiku, nebolo potrebné učiť sa poučky. Bolo potrebné ukázať, že to čo mi dali som sa naučila a vzala si z toho čo najviac. Celý školiaci tím mi dal základy, na ktorých môžem ďalej stavať a ktoré dokážem prakticky aplikovať vo svojom budúcom zamestnaní.

Prečo som si zvolila REPAS kurz Košice?

Dôvodom, pre ktorý som sa rozhodla práve pre tento kurz bolo zvýšenie mojej kvalifikácie, zručností ako aj nadviazanie na vedomosti, ktorými disponujem. Chcela som sa zdokonaliť v marketingových zručnostiach v obchode, formách online marketingu ako aj digitalizácii firmy. Som veľmi rada, že som túto príležitosť využila a mohla tak doplniť svoje znalosti o nové spôsoby marketingu, propagácie, o ktorých som doposiaľ nevedela. Kurz Moderné asistentky mi pomohol nadobudnúť nový rozmer v online výdobytkoch dnešnej doby.

V dnešnej dobe si nevieme predstaviť prácu v zamestnaní bez notebooku, počítača alebo mobilného zariadenia. Na REPAS kurze mi bolo ukázané ako je možné tieto technické vymoženosti využiť vo svoj prospech. Existujú online aplikácie, ktoré dokážu moju prácu v zamestnaní aj mimopracovne, zefektívniť a nie je treba zbytočne mrhať drahocenným časom. Tento REPAS kurz ma previedol krokmi, ktorými tieto aplikácie hľadať, vysvetlil mi ich podstatu. Na základe toho ich môžem aplikovať v praxi. Dozvedela som sa množstvo užitočných a veľmi praktických vecí.

Stále uvažuješ, či by bol pre teba kurz prínosom? Neváhaj a nakontaktuj sa na stránku REPAS kurzy Košice, využi live chat, kde môžeš klásť svoje zvedavé otázky. Rýchlo a radi ti na ne odpovedia. Absolvovať kurz je skutočne správna voľba!

Ja som využila rekvalifikačný kurz, prečo rekvalifikačný kurz? Prečítaj si blog

Adriana, absolventka kurzu